po

Aleksandra

Dusza artysty, miłośniczka harmonii, równowagi i estetyki. Perfekcjonistka nawet w najmniejszych detalach, wciąż poszukująca nowych inspiracji i podążająca za ślubnymi trendami. Konsultantka z zamiłowaniem do dekoracji. Kocha przyjmować wyzwania kreatywności.

PST 4125 1

Denis

W niespodziewanych sytuacjach, zachowuje zimną krew i szybko podejmuje słuszne decyzje. Zdecydowanym atutem jest męskie spojrzenie na świat i stanowczość. Jego wyczucie stylu i zachowania koncepcji bardzo często przydaje się przy wyborze tematu przewodniego ślubu.

op

Aurelia

Pasjonatka psychologii, która swój sukces jako konsultant ślubny zawdzięcza słuchaniu i zrozumieniu klientów. Z przekornym uśmiechem wspominamy, że nie tyko doświadczona w organizowaniu ślubów innym, ale i trzykrotnie swoich.

Kim właściwie jest konsultant ślubny?

To czuwający nad całą organizacją ślubu doradca, ale również negocjator, psycholog, wizjoner, reżyser, scenograf i scenarzysta.

Jego główną rolą jest pomóc, doradzić, załatwić co trzeba. Zaoszczędzić masę czasu, a czasem pieniędzy biorąc pod uwagę korzystne warunki jego stałej współpracy z podwykonawcami w formie zniżek dla przyszłych Par Młodych.

Konsultant nie musi wybierać spośród kilkudziesięciu lokalizcji, bo zgodnie z sugestiami i preferencjami narzeczonych, konsultanci działają tylko z wyselekcjonowanymi miejscami, które prezentują parze. Taki mechanizm dotyczy również pozostałych wyborów jak fotograf czy zaproszenia. Zawód wedding plannera to wzięcie na siebie odpowiedzialności za jakość, a także sposób i styl pracy wszystkich działających z nim partnerów.

Zatrudnienie takiego konsultanta ma sprawić, że projektowanie swojego przyjęcia będzie okresem przyjemnym, a nie pełnym zmartwień. Naszym założeniem jest, że ślub ma być dniem Pary Młodej i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi słysząc słowa wdzięczności klientów, że jedyne co mieli na głowie, to zabawa.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Podkreślamy w szczególności, że naszą rolą jest Was odciążyć, nie zaś zabierać przyjemność jaką możecie czerpać z przygotowań Waszego ślubu.

Każdy z nas, poza kompetencjami konsultanta posiada rozwinięty zmysł, przydający się w sytuacjach, których nie sposób przewidzieć. Powszechnie wiadomym również jest, że liczba 3 jest symbolem równowagi i uzupełnienia we wszechświecie.

Tak też działamy - oprócz samodzielnego prowadzenia klientów, jako całość tworzymy niesamowicie zgrany zespół, który dzięki wzajemnemu uzupełnianiu się jest niezawodny. Nasi klienci na życzenie mogą liczyć nie tylko na doradztwo wybranego przez siebie konsultanta, ale i reszty zespołu.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Wedding World
Wykonanie storny: PROPERART
FORMULARZ