17Zgaduję, że kojarzysz to przede wszystkim z białą suknią, połyskującymi obrączkami, dobrą zabawą i innymi przyjemnościami. Pamiętaj jednak, że ślub to pierwszy dzień małżeństwa, czyli reszty życia. Przynajmniej tak być powinno.

Rzadko wspomina się towarzyszące temu silne emocje, ogrom stresu, a często i zwątpienia. Nawet Ci doświadczeni zapominają jak wymagające było to wydarzenie w ich życiu. Choć przyznać trzeba, że kobiety stokroć bardziej czują się zaangażowane, mężczyźni to partnerzy, których udział również powinien być duży.

Jako konsultanci, wiemy najlepiej, że ślub to nie pasmo błahych i łatwych decyzji. Nie jest to bowiem tylko zamówienie tortu czy pozowanie do zdjęć.
Jest to zaangażowanie zarówno przyszłych małżonków, jak i ich najbliższych, np. rodziców. Często pojawiają się różne wyobrażenia ceremonii i osobiste wymagania, które prowadzą do sporów, niekiedy i łez. Pojawiają się również liczne przeszkody, których nie mogliśmy przewidzieć i problemy, które niełatwo rozwiązać.Jesteśmy uczestnikami rozpoczęcia ważnego w ich życiu rozdziału. Zdarza się, że pary po raz pierwszy wypracowują kompromisy dotyczące tak ważnych kwestii. Niełatwo wszystkiemu sprostać. Zawód wedding plannera, to nie tylko doradztwo w realizacji projektu "ślub", ale często wejście w rolę psychologa, kogoś z kim można dzielić swoje obawy i niepokoje.Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci sprostać wszystkim zadaniom, odpowiedzieć na pytania, a także by wziąć udział w przygotowaniach do Waszego, lub Waszych bliskich znajomych ślubu.Nasz Wedding World, czyli Twój Wielki dzień ! 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Wedding World
Wykonanie storny: PROPERART
FORMULARZ