18Kiedy jesteśmy w związku już dłuższy czas, i po raz pierwszy poruszamy temat ślubu, najprawdopodobniej nikomu z nas nie nasuwa się myśl o rezerwacji lokalu lub fotografa.

Tymczasem musimy sobie zdać sprawę z faktu, iż żyjemy w czasach, gdy pierwszej rezerwacji powinno dokonać się już na 2 - 1,5 roku przed naszym wielkim dniem. W szczególności gdy marzy nam się wziąć ślub w konkretnym stylu, np. industrialnym, glamour czy boho, za czym idzie dobór odpowiedniego wnętrza.

 Pewnie pomyślisz "Po co planować tak odległe lata? ". Bądźmy realistami - życie pisze różne scenariusze, lecz wyobraźmy sobie sytuację, w której mamy wymarzoną datę i okazuje się już od roku niedostępna. Mało tego, trudno o wolny termin w jakikolwiek weekend w letnim sezonie, a dni robocze często bywają kłopotliwe dla gości.

 Jeśli czujesz więc, że chcesz związać się ze swoim partnerem i pewnego dnia spełnić marzenie o wyjątkowym ślubie, dlaczego by nie podjąć działań w tym kierunku ? Wstępna rezerwacja do niczego nie zobowiązuje.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Wedding World
Wykonanie storny: PROPERART
FORMULARZ