Blog

 

Dla każdego coś smacznego! Czyli na jakie alkohole stawiać w dniu wesela? Jak obliczyć ile alkoholu i napojów zakupić na wesele?

Jeżeli została Ci powierzona rola druhny, nasza rada brzmi - angażuj się tak, jak sama byś tego oczekiwała od swojej przyjaciółki.

 

14.jpgŚlubne prezenty od zawsze były dylematem dla zaproszonych gości, a nie raz późniejszym kłopotem Pary Młodej jeśli były nietrafione.

Na popularności zyskują listy prezentowe - jednak każdy medal ma dwie strony.

 

 

  16Kto z nas nie marzy o zrealizowaniu swojej wizji ceremonii ślubnej czy beztroskiej zabawie w tym dniu ? Przygotowania pochłaniają ogrom czasu, a dzisiejsze życie w pędzie potwierdza, że go nie mamy. Po to właśnie powstał zawód jakim jest wedding planner, inaczej znany jako konsultant ślubny.

17Zgaduję, że kojarzysz to przede wszystkim z białą suknią, połyskującymi obrączkami, dobrą zabawą i innymi przyjemnościami. Pamiętaj jednak, że ślub to pierwszy dzień małżeństwa, czyli reszty życia. Przynajmniej tak być powinno.

18Kiedy jesteśmy w związku już dłuższy czas, i po raz pierwszy poruszamy temat ślubu, najprawdopodobniej nikomu z nas nie nasuwa się myśl o rezerwacji lokalu lub fotografa.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Wedding World
Wykonanie storny: PROPERART
FORMULARZ